Týždeň ubehol ako voda, ani sme sa nenazdali a náš I. turnus DENNÉHO LETNÉHO TÁBORA sa skončil.

PONDELOK sme začali zoznamovaním, po obede sme sa presunuli do Hájku, kde sme z prírodnín vytvárali krásne umelecké diela.

UTOROK bol výletový. V žrebčíne v Kopčanoch sme si zajazdili na koníkoch a aj sme sa mnohé dozvedeli z histórie v miestnom múzeu. Popoludní sme si oprášili naše znalosti z dopravnej výchovy na súťaži z dopravy.

STREDA - Prechádzka naším mestom a návšteva múzea výstavy krojov obohatili naše doobedie. Zmrzlina nemohla chýbať a potom nás čakali súťaže v netradičných disciplínach.

ŠTVRTOK sme navštívili Holíč - prešli sme sa na Veterný mlyn a z výšky vyhliadkovej veže sme si prezreli okolité krásy. Po návšteve bylinkovej záhrady sme obohatení o nové poznatky o bylinkách. Trocha aktívneho oddychu na preliezkach a po obede balónková bitva, trošku sme sa v tom teple ochladili vodou z nich.

PIATOK - Záver nášho super týždňa sme privítali karnevalom. V maskách sme si prešli okolím školy a náš tábor sme ukončili špotrovými súťažami.

Na náš tábor nám svojimi finančným príspevkom prispelo aj Mesto Skalica, ktorý nám pomohol uhradiť vstupné a dopravu. Ďakujeme!

Táborový týždeň bol super. Už sa tešíme na ďalší!

S niektorými sa vidíme v auguste na II. turnuse. Tak sa pripravte - začíname 9. 8. 2021.

20210714 104706

  • AKTUALITY
20. september 2021
Aj naše deti si v školskom klube pripomenuli tohtoročný týždeň mobility našimi tradičnými aktivitami, aj keď nie tak ako v predchádzajúcich rokoch, vzhľadom na dnešnú situáciu. Na začiatku, ...
02. september 2021
Dnes 2. septembra 2021 sme vstúpili do nového školského roka. Školská brána sa otvorila pre všetkých našich žiakov, ktorí už určite s radosťou očakávali koniec prázdnin. Tešili sme sa aj na našich ...
30. august 2021
 Základná škola, Vajanského 2, Skalica Ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu Vychovávateľka Dátum nástupu: - september 2021 Rozsah úväzku: - 50 % Kvalifikačné ...
26. august 2021
 V dňoch od 12. do 16.7. 2021 sa v rámci Cestovateľského tábora uskutočnili 1dňové výlety. Deti mali možnosť navštíviť ZOO Bojnice, užili si Buppi detský svet s kinom v BoryMall, zažili krásny ...

AKTUÁLNE VIDEO

Exit

 

 vajans logo web

 

 

Kontakt

Základná škola, Vajanského 2, 909 01 Skalica

info@zsvajanskeho.sk

034 6965111

Vajanského 2, 909 01 Skalica

© 2020 ZŠ VAJANSKÉHO SKALICA