Blíži sa nám druhá májová nedeľa, ktorá každoročne prináša sviatok - Deň matiek. Pri tejto príležitosti sa každoročne koná podujatie Míľa pre mamu pod záštitou Únie materských centier. V tomto roku bude mať trochu inú podobu.

Nebude sa konať v jednom dni, ale od 4. do 8. mája a bude to predovšetkým o nosnej myšlienke - prechádzkou si uctiť tento sviatok, uctiť si svoju mamu. Stačí sa teda vybrať na prechádzku, prejsť koľko nohy ráčia, míľu či dve, kilometer, či tri. Deti Materskej školy Skalica pre Vás pripravili pomyslený štart na asfalte dopravného ihriska, ale, samozrejme, môžete sa prechádzať kde len chcete.

Urobte si zopár fotiek, pošlite ich do správy na FB Centrum voľného času a tešme sa všetci spolu, že sme urobili niečo pre naše zdravie, že sme si spomenuli na najdôležitejšieho človeka v našom živote - našu mamu.

logo a odkazy: materskecentra.sk

https://www.materskecentra.sk/.../mila-pre-mamu-v-roku-2021/

https://www.materskecentra.sk/.../2020/06/Omalovanka-UMC.pdf

https://www.materskecentra.sk/.../2019/05/logo_mpm_cb.pdf

https://docs.google.com/.../1FAIpQLScEu5LRlAR.../viewform...

 

mila pre mamu

  • AKTUALITY
08. jún 2021
Hvezdáreň a planetárium M.R. Štefánika v Hlohovci oceňovala deti z trnavského kraja za výtvarné stvárnenie vesmírnej tematiky. Naše dve tretiačky, Aneta Kubíková z 3.A a Silvia Kvaltínová z 3.D, ...
01. jún 2021
Dnešné slávnostné popoludnie, sviatok detí,  sme s našimi deťmi v školskom klube oslávili hrami a súťažami. Pri veselej hudbe sme plnili úlohy na stanovištiach. Aj keď trochu ...
01. jún 2021
Tohtoročná oslava MDD bola netradičná. Šesť rokov spolupráce s rodičmi a priateľmi našej školy na tradičnom podujatí RODIČIA DEŤOM nám prerušila pandémia už minulý rok. Dnes 1. 6. sme sa ...
20. máj 2021
Žiaci z našej školy sa zapojili do celoslovenskej súťaže výtvarnej a literárnej tvorby detí - DÚHA, ktorú organizovalo Ľubovnianske osvetové stredisko v Starej Ľubovni. Svojou literárnou tvorbou na ...

 

 vajans logo web

 

 

Kontakt

Základná škola, Vajanského 2, 909 01 Skalica

info@zsvajanskeho.sk

034 6965111

Vajanského 2, 909 01 Skalica

© 2020 ZŠ VAJANSKÉHO SKALICA