Milí žiaci, vážení rodičia, kolegovia a priatelia školy!

Sviatočný čas pomaličky vchádza do našich domácností, prináša prívetivosť, láskavosť i pohodu. Blíži sa koniec roka 2021 a s ním aj výnimočné čaro adventu a blížiacich sa Vianoc. Práve v tomto čase je potrebné si uvedomiť, viac ako inokedy, že to najcennejšie, čo máme, je zdravie, a treba si ho chrániť. Je dôležité si pripomenúť, že hoci sa akokoľvek zmenila doba, nezmenilo sa kúzlo Vianoc, čaro štedrovečernej večere, spoločného prežívania chvíľ, očakávanie čohosi tajomného. Ďakujem Vám všetkým za spoluprácu v tomto školskom roku, Prajem Vám všetkým príjemné prežitie vianočných sviatkov a v novom roku veľa zdravia a dostatok síl a energie realizovať svoje plány. Prežite nadchádzajúce dni v zdraví a pozitívnych vyhliadkach do nasledujúceho roka. Teším sa na stretnutie i spoluprácu s Vami v roku 2022.

Mgr. František Kaprálik

vianočný pozdrav

  • AKTUALITY
11. máj 2022
V utorok, 10.5., sa dievčatá a chlapci z našej školy zúčastnili Majstrovstiev kraja v bedmintone, kde postúpili ako víťazi okresu. Dievčatá si vybojovali konečné 3.miesto a chlapci obsadili 2.miesto. ...
10. máj 2022
„Na divokom Západe cvála kovboj v ohrade. nad hlavou si lasom točí a hneď na koníka skočí.“ Takýchto kovbojov bolo v dnešné popoludnie na našom školskom dvore veľmi veľa. ...
10. máj 2022
Dnes sa naše speváčky zúčastnili okresného kola speváckej súťaže Slávik Slovenska. Súťaž sa niesla v duchu krásnych krojov a predovšetkým nádherného spevu. Konkurencia bola veľká, ale i napriek tomu ...
09. máj 2022
V piatok 6. 5. 2022 sa v našej škole organizovalo okresné kolo v malom futbale žiakov 1. stupňa pod názvom McDonald´s Cup. Išlo už o 23. ročník tejto súťaže. V tomto roku sa zúčastnilo 6 družstiev. ...

 

 vajans logo web

 

 

Kontakt

Základná škola, Vajanského 2, 909 01 Skalica

info@zsvajanskeho.sk

034 6965111

Vajanského 2, 909 01 Skalica

© 2020 ZŠ VAJANSKÉHO SKALICA