Na konci školského roka sa žiaci 7. ročníka zúčastnili dvojdňového výletu, počas ktorého zažili množstvo pekných chvíľ, zábavy a spoločných zážitkov.
Prvou zastávkou bola ZOO Zlín, ktorá patrí medzi najkrajšie zoologické záhrady v Českej republike.
Poobede sme sa presunuli do Vizovíc, kde sme boli ubytovaní v športovom areáli Revika. Žiaci hrali loptové hry a užili si veľa zábavy pri spoločných aktivitách. Príjemným osviežením počas teplého počasia bolo aj kúpanie v bazéne.
Žiaci si z výletu odniesli množstvo pekných spomienok a posilnili vzájomné kamarátstva.


