Žiaci 9.A a 9.B absolvovali svoj záverečný školský výlet v Žiline. Cestovali sme vlakom a počas pobytu sme navštívili centrum mesta, kde sme si prezreli jeho zaujímavosti a užili príjemnú atmosféru.
Vo voľnom čase sme v areáli ubytovania hrali volejbal, športovali a zabávali sa. Výlet bol plný smiechu, dobrej nálady a spoločných zážitkov.
Keďže deviataci po skončení školského roka odchádzajú na stredné školy, boli to pre nás posledné spoločné dni. Veríme, že na tento výlet budeme všetci dlho a radi spomínať.

