Milí žiaci, vážení rodičia, kolegovia a priatelia školy!

Sviatočný čas pomaličky vchádza do našich domácností, prináša prívetivosť, láskavosť i pohodu. Blíži sa koniec roka 2021 a s ním aj výnimočné čaro adventu a blížiacich sa Vianoc. Práve v tomto čase je potrebné si uvedomiť, viac ako inokedy, že to najcennejšie, čo máme, je zdravie, a treba si ho chrániť. Je dôležité si pripomenúť, že hoci sa akokoľvek zmenila doba, nezmenilo sa kúzlo Vianoc, čaro štedrovečernej večere, spoločného prežívania chvíľ, očakávanie čohosi tajomného. Ďakujem Vám všetkým za spoluprácu v tomto školskom roku, Prajem Vám všetkým príjemné prežitie vianočných sviatkov a v novom roku veľa zdravia a dostatok síl a energie realizovať svoje plány. Prežite nadchádzajúce dni v zdraví a pozitívnych vyhliadkach do nasledujúceho roka. Teším sa na stretnutie i spoluprácu s Vami v roku 2022.

Mgr. František Kaprálik

vianočný pozdrav

  • AKTUALITY
08. január 2022
Základná škola, Vajanského 2, 909 01 Skalicatel. kontakt: +421346965111, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný ...
17. december 2021
Milí žiaci, vážení rodičia, kolegovia a priatelia školy! Sviatočný čas pomaličky vchádza do našich domácností, prináša prívetivosť, láskavosť i pohodu. Blíži sa koniec roka ...
16. december 2021
Posledné dni školského vyučovania pred vianočnými sviatkami si žiaci 2. A triedy, počas krúžku Zábavná školička, spestrili pečením medovníkov. Veľká vďaka patrí rodičom, ktorí pripravili cesto, ...
15. december 2021
Dnes si naši žiaci z 1.B s p. učiteľkou a p. vychovávateľkou boli pozrieť vianočnú výzdobu mesta, zazvonili si na zvonček prianí a obdivovali svetelného anjela. Po príchode do ŠKD ich privítala vôňa ...

 

 vajans logo web

 

 

Kontakt

Základná škola, Vajanského 2, 909 01 Skalica

info@zsvajanskeho.sk

034 6965111

Vajanského 2, 909 01 Skalica

© 2020 ZŠ VAJANSKÉHO SKALICA