Aj naše deti si v školskom klube pripomenuli tohtoročný týždeň mobility našimi tradičnými aktivitami, aj keď nie tak ako v predchádzajúcich rokoch, vzhľadom na dnešnú situáciu. Na začiatku, aby sme deťom priblížili, čo znamená tento týždeň, sme si porozprávali o dôležitosti pohybu a ochrane životného prostredia

Každý krok sa ráta – vieme, že je to pravda, tak sme spolu s našimi deťmi počas popoludnia v ŠKD prešli a narátali 58 170 .

Kolobežkiáda – deti prešli daný úsek na kolobežke. Zapojili sa všetky naše deti a tak sme zase niečo urobili nielen pre svoje zdravie, ale do povedomia detí sa znova dostala dôležitosť ochrany nášho životného prostredia.

Kolobežka kamarátka naša!
Prešli sme s ňou metrov veľa
a šťastne prišli až do cieľa!

Kreslím, čo sa hýbe – úlohou detí bolo nakresliť obrázok toho, čo sa pohybuje, ale neznečisťuje prostredie. Krásne obrázky svedčia o tom, že deti téma zaujala a výstavka obrázkov nám bude pripomínať dôležitosť tohto týždňa.

IMG 20210920 WA0011

  • AKTUALITY
18. október 2021
Základná škola, Vajanského 2,  Skalica Ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu   administratívna pracovníčka v školskej jedálni a pomocná sila v školskej kuchyni ...
14. október 2021
Naši prváci neprežívajú svoj veľký deň len začiatkom septembra, ale rovnako významný a slávnostný deň je pre nich naša tradičná IMATRIKULÁCIA, akt prijatia prvákov za ozajstných žiakov našej školy. ...
14. október 2021
Po dlhej dobe sme sa konečne mohli zúčastniť športovej súťaže. V stredu 13. októbra sa konali Majstrovstvá okresu v Cezpoľnom behu v peknom prostredí v okolí Poveterného mlyna ...
10. október 2021
 Po prebratí kapitoly o Slnečnej sústave, ktorá piatakov veľmi zaujala, mali žiaci vytvoriť projekt, podľa vlastných predstáv. Žiaci priniesli svoje modely, projekty si odprezentovali a urobili ...

 

 vajans logo web

 

 

Kontakt

Základná škola, Vajanského 2, 909 01 Skalica

info@zsvajanskeho.sk

034 6965111

Vajanského 2, 909 01 Skalica

© 2020 ZŠ VAJANSKÉHO SKALICA